Inschrijving RS FEVA - voorjaar/zomer 2025

 
Inschrijfperiode
maandag 10 februari 2025 t/m zondag 6 april 2025
Aantal deelnemers
minimaal 6
 

Toelichting RS Feva

 

Voor de kinderen die al een aantal jaar in de Optimist gezeild hebben en toe zijn aan een volgende stap, zin hebben in een leuke 2 mans boot met gennaker te varen. De RS-Feva groep is een heel enthousiaste groep, die naast veel gezelligheid ook gewoon lekker hard en goed wil varen. Het is gemakkelijk starten in de RS-Feva, leren samenwerken in de boot, varen met gennaker.

 

Dit seizoen start opnieuw een CWO-programma voor de RS Feva. Geïnspireerd op het ZOPI programma kenmerkt het RS-Feva CWO programma zich door:

  • Dit betreft een lokaal programma
  • Het instapniveau is CWO-3 JZ eenmans is (wedstrijdervaring is een pre)
  • Het is mogelijk om per persoon of als duo in te schrijven;
  • Binnen dit programma bestaat de mogelijkheid om, naast de trainingen, de Combi’s van de regio Amsterdam mee te varen
  • Kennismaken met meermans zeilen en ontdekken van de verschillende posities
Dit is een programma dat parallel loopt aan het reeds bestaande Midden-Nederland programma waarbij binnen het Midden-Nederland programma de nadruk ligt op wedstrijdzeilen, zal bij het CWO-programma de nadruk liggen op het meermans CWO-programma met de mogelijkheid tot wedstrijdzeilen op Combi Amsterdam Niveau.

 

Dit blok betreft 14 vaardagen; 6 en 13 april, 4, 11, 18 en 25 mei, 1, 8, 15, 21, 22, 28 en 29 juni en 6 juli.

Voor vragen kunt u contact opnemen met jeugdzeilen@kwvl.nl

Inschrijven via onderstaande knop en betalingen svp voldoen met Ideal (PayPal is alleen beschikbaar voor buitenlandse inschrijvingen Easter Regatta)

 

 

Inschrijven

Handige info

 
Volg ons op Facebook 
 

De KWVL verwerkt persoonsgegevens zoals beschreven in haar Privacyregelement.