29 augustus: Spelletjesdag & Tweedehands zeilkledingbeurs

Het is weer tijd voor één van de leukste dagen van het jaar: de jaarlijkse KWVL Spelletjesdag! 🥳⛵️

De Spelletjesdag is ieder jaar weer een groot feest. Of je nu al jaren zeilt of voor het eerst kennismaakt met de KWVL: er is voor iedereen iets leuks te doen.

Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee!

Juist omdat de Spelletjesdag zo leuk is om samen te beleven, zijn vriendjes en vriendinnetjes van harte welkom. Ken je iemand die het leuk vindt om te zeilen, van water en spelletjes houdt of gewoon een gezellige middag wil beleven? Neem hem of haar vooral mee!

Inschrijven en meer info op de KWVL site.

 

Tweedehands zeilkledingbeurs

Tijdens de middag is er ook gelegenheid om tweedehands zeilkleding aan te bieden en te bekijken. Een mooie kans om zeilkleding die niet meer past of niet meer wordt gebruikt een tweede leven te geven én misschien zelf iets moois op de kop te tikken.Heb je nog goede zeilkleding liggen die een nieuwe eigenaar verdient? Houd de informatie over de beurs dan goed in de gaten. 

We maken er samen weer een gezellige, actieve en onvergetelijke middag van.

Meer info is te vinden op de website van de KWVL.